Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

NEMECKO – Stavebné a strojárske práce nástupy čo najskôr

Popis pracovnej ponuky

Druh zmluvy: slovenské alebo české živnostenské oprávnenie
Základná Mzda: (brutto): 6 000 – 7 000 EUR/mesiac, Základ od 30 Euro/h a viac
Miesto výkonu práce: celé Nemecko, práca pre mužov aj ženy. Nemčina - (stredne pokročilý - B2), anglicky výhodou - mierne pokročilý (B1) Možná dlhodobá práca priamo pod Nemeckým zamestnávateľom.
Ubytovanie pomôže zamestnávateľ vopred nájsť, uhradí ho z výplaty, následne individuálne môže si nájsť aj svoje vlastné ubytovanie.
Doprava Individuálna vlastná. Vodičský preukaz: B výhodou
Domov možno cestovať dohodou raz za 4 či viac týždňov. Nejedná sa o turnusy.
Našim pracovníkom sa snažíme byť vždy nápomocní, čo sa týka pomoci
Riešení problémov na projektoch, ale i v súkromí – najmä čo sa týka zabezpečenia
ubytovania, cestovania atď. Sprostredkovanie a vybavenie Zdarma.

Hľadáme tieto profesie :
Koordinátor montáže
Stavbyvedúci a odborný stavbyvedúci, vedenie stavby, dozor
Vedúci a starší technici
Inžinieri, majstri a technici
Uvedení inžinieri, technici
Mechatronický inžinier a programátor PLC
Špecialisti na zváranie (IWE, IWT) a NDT
Priemyselní elektrikári a elektromontéri, elektromechanici
Inštalatéri a priemyselní mechanici
Zvárač (TIG, MAG, MMA, oxyfuel)
QA/QC inžinier a manažér a manažér HSE
Manažéri a inšpektori HSE & QA/QC
Strojní, elektrotechnickí a stavební inžinieri
Miesto, projektový manažér a supervízor
Uvedení technici, inžinieri
Inžinieri oceľových konštrukcií
Zváračskí špecialisti (IWT, IWE) & NDT skúšajúci, dohľad a monitoring
Dokumentační inžinieri
Starší technici
Automatizačný inžinier
Technici muži zeny bezpečnosti práce BOZP
Manažment kvality a HSE, riadenie bezpečnosti a kvality práce
Montážna služba

Spolupráca na zahraničných projektoch – väčšinou v Nemecku ako sú rôzne konštrukčne projekty, alebo EPC projekty (elektrárne, petrochemicky-odstávky, elektrotechnická a mechanická montáž, oceľové konštrukcie výrobne podniky atď..) ponukou kvalifikovaného vyškoleného personálu ako napr.Mechanical supervízor, Koordinátor montáže potrubných tras, Koordinátori stavieb, Electrical supervízor, HSE /SiFa, FaSi, SiGeKo), Commissioning (uvádzanie do prevádzky), QA-QC (kvalitári) hlavne v Nemecku, Rakúsku, Fínsku, Švédsku, Belgicku, Taliansku, Španielsku atď. Pracovnici sú skúsení a vyškolení na daný druh prace a majú potrebné a platne certifikáty. Majú odborné skúsenosti z projektov a zamestnaní v krajinách EÚ.
Prosíme o zaslanie životopisu v nemeckom alebo anglickom jazyku spolu aj ostatne certifikáty ktoré máte na mctour@nextra.sk Agentúra MC Tour. Volajte alebo prezvoňte 00421 903 426 886.

Požiadavky na uchádzača

ŽL, hovorová Nemčina a prax podmienkou

Minimálne požadované vzdelanie
študent strednej školy

Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Nemecko Miesto práce
6 000 € / mesiac Ponúkaný plat
živnosť Druh prac. pomeru
- Dátum ukončenia výberu
- Termín nástupu
52 rôznych pozícií
41 pracovných ponúk
1109 registrovaných spoločností
1069 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia