Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

VEĽKÁ BRITÁNIA– warehouse operative job

Popis pracovnej ponuky

GAP PERSONNEL group s.r.o Vám ponúka voľné pracovné pozície vo Warringtone, vo Wrexhame a v meste Chichester v sklade s kozmetikou, s oblečením alebo vo výrobe nápojov.
BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV !!!
NAŠA AGENTÚRA MÁ VŠETKY POTREBNÉ LICENCIE A CELÝ SERVIS,
SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA JE ZDARMA.
Vašou náplňou práce bude balenie tovaru, práca s ručnými skenermi, vyzdvihnutie tovaru podľa objednávok, kontrola kvality produktov.

Budete zamestnaný pre našu agentúru GAP-personnel.com
Plat je od 7.80gbp na hodinu až 11,70gbp na hodinu.
Jedná sa o dlhodobú v prípade potreby aj o krátkodobú prácu
Možnosť dostať kontrakt po 12 odpracovaných týždňoch.

INFO : GAP-PERSONNEL group s.r.o, Braneckého 15, 949 01 NITRA.
tel. 037 6559378, 0911 729 673, email : pracask@gap-personnel.com

Požiadavky na uchádzača

Nástup je možný ihneď.
Anglický jazyk NIE JE PODMIENKOU
Ponuka vhodné aj pre dvojice.

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Požadované jazykové znalosti
Anglický jazyk - základy

Miesto práce
9 € / hodina Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer, brigáda Druh prac. pomeru
01.06.2017 Dátum ukončenia výberu
24.11.2016 Termín nástupu
42 rôznych pozícií
33 pracovných ponúk
1103 registrovaných spoločností
1058 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia