Zverejňujte pracovné ponuky zdarma
Prihlásenie
Prihlásenie
Obnova hesla

Anglicko - práca v baliarni a v sklade až 2000 eur mesačne

Spoločnosť: Gap personnel group s.r.o Pridané: 04.05.2017 Zaradenie: Výroba, Pomocné práce, Doprava, špedícia, logistika
Popis pracovnej ponuky

Súrne hľadáme pracovníkov do skladu a do baliarne pre nášho klienta vo Warringtone , vo Wrexhame a v Chichestry.
Pri tejto pozícii nie je podmienkou predchádzajúca skúsenosť , lebo Vám bude poskytnuté školenie. Úspešní kandidáti budú mať po 12 týždňoch možnosť získať zmluvu na trvalý pracovný pomer. Toto je veľká príležitosť pracovať v rýchlo rastúcej sa spoločnosti.
Všeobecné povinnosti zahrňujú prácu s ručným skenerom a balenie tovaru,
vyzdvihnutie tovaru podľa objednávok, kontrola kvality produktov.
Nástup je možný aj ihneď, počas celého roka.
Ponuka vhodná aj pre dvojice.
Budete zamestnaný pre našu agentúru GAP-personnel.com
Jedná sa o dlhodobú v prípade potreby aj o krátkodobú prácu

Požiadavky na uchádzača

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- ochota pracovať aj cez víkend
- ochota pracovať denné aj nočné smeny
- pracovitý a spoľahlivý
- predošlá prax výhodou ale nie podmienkou

PONÚKAME LEGÁLNE ZAMESTNANIE
• Školenie v oblasti práce, zdravia a bezpečnosti
• Včas zaplatenie výplaty ( každý piatok )od € 9.30 na hodinu až € 14.00 na hodinu
• Právo na poberanie anglických sociálnych dávok
• Asistencia pri ubytovaní
• Moderné sklady a zariadenia
• Možnosť pracovať okamžite
• Osobná pomoc od slovenských, poľských a britských personalistov

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Doplňujúce informácie pre uchádzača

NAŠA AGENTÚRA MÁ VŠETKY POTREBNÉ LICENCIE A CELÝ SERVIS, SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA JE ZDARMA.
Viac info: facebook.com/GapPersonnelSlovakia
GAP PERSONNEL GROUP s.r.o je agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním
zamestnania do zahraničia
Gap personnel group s.r.o je agentúra, ktorá sprostredkúva prácu do Veľkej Británie ZDARMA. U nás získate prácu a celý servis bez akýchkoľvek poplatkov.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

, Veľká Británia Miesto práce
1 600 € / mesiac Ponúkaný plat
trvalý pracovný pomer Druh prac. pomeru
- Dátum ukončenia výberu
- Termín nástupu
42 rôznych pozícií
33 pracovných ponúk
1103 registrovaných spoločností
1058 registrovaných uchádzačov
Nová registrácia